Lapin Vapaa-ajankalastajat ry toimihenkilöt 2015


Puheenjohtaja

Jorma Kaaretkoski, Ivalontie 2057, 99660 Kersilö, puh. 040-569 6488

jorma.kaaretkoski@pp.inet.fi, puheenjohtajalvk @gmail.com

 

Sihteeri-rahastonhoitaja

Merja Kekki, Peiponpesä 4, 99600 Sodankylä, 040-723 0069

sihteerilvk@gmail.com, merja.kekki1@gmail.com

 

Varapuheenjohtaja

 

Seurujärvi Aarre, Karsimukantie 151, 99800 Ivalo, puh. 0400-398 558
aarre.seurujärvi@gmail.com, Ivalon Erämiehet ry

 

Piirihallituksen jäsenet ja henkilökohtaiset varajäsenet:

 

Fischer Juha (2013), Ketotie 5, 97140 Muurola, puh. 040-776 1123

mariapori@luukku.com, Muurolan Erämiehet ry

Varajäsen: Seppo Reinikka, Kemintie 3596, 99160 Petäjäinen, puh. 040-765 9890

seppo.reinikka@luukku.com, Petäjäisten Pyytömiehet ry

 

Hamari Helvi (2013), Ranuantie 64 A, 95200 Simo, puh 040-913 5172

helvi.hamari@pp.inet.fi, Länsi-Pohjan Perhokalastajat ry

Varajäsen: Martti Uppala, Mäkiranta 19-21 B 7, 96200 Rovaniemi, 0400-295 585

martti.uppala@pp.inet.fi, Köyryn Kalamiehet ry

 

Jaako Mika (2013-2015), Laivajärventie 31, 95440 Tornio, puh 0400-576 188
 mika.jaako@luukku.com, Meri-Lapin Urheilukalastajat ry

Varajäsen: Jouko Kallunki, Kokontie 21, 97900 Posio, puh 040-311 4221

jouko.kallunki@eltelnetworks.com, Posion Kalamiehet ry

 

Kasurinen Eero(2013), Viheriäläntie 72, 94500 Lautiosaari, puh. 050-598 8069

ekas@wippies.fi, Hiilimön Erästäjät ry

Varajäsen: Tapio Huuska, Heikinkuja 10, 94100 Kemi, puh. 050-598 9015

tapio.huuska@gmail.com, Keminseudun Urheilukalastajat ry

 

 

 Keijo Tenhunen, Kelukoskentie  9 A, 99600 Sodankylä, puh. 0400-398 636

keijo.tenhunen@gmail.com, Pyssykylän Uistelijat ry

Varajäsen: Siivola Juha, Savukoskentie 1192, 99600 Sodankylä, 0400 252621, Pyssykylän Uistelijat ry

 

Lahtela Erkki (2013), Kaartotie 5, 98100 Kemijärvi, puh. 0400-695 097

erkki.lahtela@pp.inet.fi, Kemijärven Perhokalastajat ry

Varajäsen : Aimo Siulio, Pietarinkatu 2 B 11, 98100 Kemijärvi, puh. 040-764 1457, Kemijärven Perhokalastajat ry

 

 

Seurujärvi  Aarre (2013-2014), Karsimukantie 151, 99800 Ivalo, puh. 0400-398 558

aarre.seurujärvi@gmail.com, Ivalon Erämiehet ry

Varajäsen: Huhtamella Jari, Karilantie 32 B, 99800 Ivalo, puh. 040-702 5302, Törmäsen Eräkävijäin TEAM"s

 

 

Lapin Vapaa-ajankalastajat | Ylläpito | Kotisivuton.fi